Kargo ve Teslimat

Yurtiçi siparişlerin gönderimi Yurtiçi Kargo ile yapılmaktadır, gönderim bedeli 40 TL dir. 

Yurtdışı siparişlerin gönderimi PTT Kargo ile yapılmaktadır ve gönderim bedeli 190 TL dir. 

Haftasonu günler ve resmi tatillerde kargo teslimatı yapılamamaktadır, bu tarihlere denk gelen siparişlerin kargo teslimatı takip eden ilk işgünü yapılacaktır.

Siparişler 1-3 işgünü içinde kargoya teslim edilir. Size ulaşma süresi adresinize göre farklılık gösterebilir.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir. Süresi belirtilmemiş ürünler için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Sitemizde yer alan ürünlerin stok kontrolü online hizmet ekibimiz tarafından sürekli yapılmaktadır. Siparişinizde yer alan ürünlerde anlık stok problemi yaşanıyor ve tedarik edilemiyorsa, üyelik bilgilerinizde yer alan telefon numaranızdan ulaşılarak bilgi verilir ve iadeniz hızlı şekilde istediğiniz hesaba yapılır.

Kargo bedeli, sipariş tutarınıza eklenecektir.

Siparişiniz size ulaştığında teslim almadan önce mutlaka pakette bir hasar olup olmadığını kontrol ediniz. Kutuda hasar olması durumunda teslimatla ilgili bir belge imzalamadan, kargo görevlisinden "Hasar Tespit Tutanağı" düzenlemesini isteyiniz ve paketi tutanakla beraber kargo görevlisine iade ediniz.

Siparişiniz kargo firması tarafından size teslim edilene kadar Mineralist Gümüş güvencesi altındadır.

Dilerseniz sipariş ettiğiniz ürünleri Bakırköy Mağazamızdan kendiniz de teslim alabilirsiniz. Bunun için Siparişi Tamamla aşamasında "Mağazadan teslim" seçeceğini seçmeniz yeterlidir. Ürünleriniz mağazadan teslim için hazır olduğunda size e-mail ile bilgilendirme gönderilir.